Mobilna wulkanizacja Zielonki

Zepsuł Ci się samochód nagle i niespodziewanie? A może doświadczyłeś wypadku, kolizji? Przebywasz w Zielonkach koło Warszawy? Koniecznie zapoznaj się z ofertą mobilnej wulkanizacji Zielonki! To szybkie, skuteczne i profesjonalne rozwiązanie Twoich problemów. Zaufaj naszym specjalistom i wybierz najwyższą jakość świadczonych usług! Doświadczeni fachowcy Emikal oferują między innymi: naprawę ogumienia, wymianę opon oraz wyważanie kół! Co więcej? Jeśli naprawa okaże się być bardziej skomplikowana, przyjedziemy na miejsce i firmową lawetą przetransportujemy Twoje auto do naszego warsztatu lub w inne wskazane miejsce. Świadczymy kompleksową pomoc przez 7 dni w tygodniu 24h/ na dobę! Wybierając nasz mobilny serwis nie musisz martwić się o nic! Niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia udamy się w miejsce kolizji! Nowoczesny sprzęt i samochody jakimi dysponujemy pozwalają nam podejmować się wszystkich, nawet bardzo wymagających zadań! Nie wahaj się dłużej- zadzwoń: Serwis stacjonarny- 504 692 051 lub Serwis mobilny- 512 965 904. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Zielonki znajdują się po zachodniej stronie Warszawy i mimo, że nie leżą w samym sercu stolicy kraju, to panuje tutaj spore natężenie ruchu. Nieopodal Zielonek znajdują się ruchliwe ulice i trasy oraz wiele osiedli, centrów handlowych i innych lokali usługowych. Niestety takie usytuowanie bardzo często doprowadza do wielu wypadków, kolizji oraz stłuczek. Niezastąpiona w tej sytuacji okazuje się być pomoc profesjonalistów- jaką jest mobilna wulkanizacja Zielonki! Oferta naszego serwisu obejmuje wszelkie usługi związane z wulkanizacją, pomoc przy odpaleniu samochodu jeśli ten odmówi posłuszeństwa a także dowóz paliwa we skazane miejsce na trasie! Do wykonywania swoich obowiązków podchodzimy bardzo odpowiedzialnie, dzięki czemu cieszymy się bardzo pozytywną opinią wśród naszych klientów! Wybór Emikal to dogodne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze! Jeśli zależy Ci na skutecznej pomocy fachowców- zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz najlepsze rozwiązanie dla siebie!

Zawsze i w każdej sytuacji dbamy o klienta, liczy się dla nas satysfakcja i zadowolenie z osiągniętych efektów! Staramy się sprostać ich oczekiwaniom skracając czas naprawy do minimum! Wiedza, doświadczenie oraz zdobyte umiejętności pracowników mobilnej wulkanizacji Zielonki to świetnie doprecyzowana odpowiedź na potrzeby dzisiejszego rynku. Korzystając z naszej oferty zyskujesz pewność i gwarancje pełnego profesjonalizmu!

Kontakt

Adres i dane

ul. Włościańska 35
01-710 Warszawa

ul. Mordechaja Anielewicza 22
01-032 Warszawa
NIP: 5242452317

Kontakt

obsługujemy 24h przez 365 dni w roku