WULKANIZACJA TIR

Wulkanizacja Tir obejmuje szeroki zakres usług wulkanizacyjnych. Stawiając na ofertę naszego serwisu możesz być pewien najwyższej jakości obsługi, terminowości a przede wszystkim szybkiej i skutecznej naprawy. Główną naszą specjalizacją jest profesjonalna wymiana opon oraz wyważanie kół. Oferta skierowana jest zarówno dla samochodów osobowych, ciężarowych, jak i dostawczych.

W przypadku uszkodzenia opony najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy doświadczonych fachowców, sprawdzonych serwisów samochodowych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Możesz na nas liczyć w każdej sytuacji!

Fachowa pomoc wulkanizacyjna TIR – szeroki zakres usług

Szeroki zakres usług wulkanizacyjnych to pewność i gwarancja kompleksowej pomocy w każdej, nawet kryzysowej sytuacji. Co nas wyróżnią? To przede wszystkim bardzo wysoka jakość, atrakcyjne ceny oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Wulkanizacją zajmujemy się już od wielu lat, dzięki czemu dobrze znamy potrzeby i oczekiwania Klientów. Co istotne? Wszystkie nasze usługi świadczone są wyłącznie przez doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy z pełną odpowiedzialnością podchodzą do wykonywania swoich obowiązków. Wybierając wulkanizacja TIR nie musisz martwić się o nic! Zapewniamy szybką i sprawną realizację zadania, dzięki czemu nieustannie cieszymy się bardzo dobrą opinią na rynku. Dowodem wysokiej jakości świadczonych przez nasz serwis usług są setki kierowców, którzy to tej pory skorzystali z naszych usług.

Potrzebujesz naprawy bądź wymiany opon? Wulkanizacja TIR służy pomocą!

Co warto mieć na uwadze? Otóż, Przeglądy serwisowe mają bardzo duże znaczenie zarówno w samochodach osobowych, jak i TIR-ach. To właśnie dzięki nim zyskujesz gwarancje bezpiecznej  jazdy. Jeśli zależy Ci na profesjonalnej wymianie opon, koniecznie wybierz sprawdzoną firmę. W naszym serwisie samochodowym wymiana opon wykonywana jest z bardzo dużą precyzją i starannością. Co więcej? Oferujemy także wymianę klocków, oleju bądź tarcz hamulcowych. Dzięki nam odzyskasz pełen komfort jazdy!

Należy zaznaczyć, iż nasza firma nigdy nie stoi w miejscu- ciągły rozwój pozwala oferować Klientom najbardziej optymalne rozwiązania. Niestety często zdarza się, że nawet mały drobiazg jest w stanie poważnie uszkodzić oponę, doprowadzając do jej rozszczelnienia. Niezależnie od tego, czy dojdzie do mniejszych, czy większych uszkodzeń- zawsze możesz liczyć na naszą fachową pomoc! Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, stosując wyłącznie sprawdzone i skuteczne metody działania. Wulkanizacja TIR to m.in. profesjonalny serwis, wymiana opon i filtrów. Nie zastanawiaj się dłużej, postaw na doświadczenie ekspertów i zadbaj o swoje bezpieczeństwo.

Mobilna wulkanizacja TIR – usługi na najwyższym poziomie

Naprawiamy wszystkie samochody, w których  doszło do uszkodzenia opon. Awarie ogumienia to bardzo częsta usterka spowodowana eksploatacją opon bieżnikowanych. Zastanawiasz się, dlaczego tak się dzieje? Głównym tego powodem jest to, iż ten rodzaj opon jest najbardziej narażony na odklejenie się bieżnika podczas jazdy. Jest to sytuacja niebezpieczna, która stwarza duże zagrożenie nie tylko dla samego kierowcy, ale również dla innych uczestników ruchu drogowego. W tym przypadku najlepszym rozwiązaniem jest kompleksowa wulkanizacja TIR! Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który umożliwia nam szybką i sprawną pomoc. Nasz serwis wulkanizacyjny jest do Państwa dyspozycji każdego dnia przez 24h/ na dobę.

Wyważanie kół – kiedy warto się na nie zdecydować?

Zauważyłeś drgania kierownicy w swoim aucie? A może coraz częściej słyszysz charakterystyczny szum? Zarówno w jednym, jak i drugim przypadku nie ma na co dłużej czekać- koniecznie zgłoś się do serwisu samochodowego. Wulkanizacja TIR oferuje profesjonalne wyważanie kół. Zdajemy sobie sprawę, że każdemu kierowcy zależy na czasie, dlatego każde zlecenie staramy się wykonać najszybciej jak to tylko możliwe. Zalecamy wyważanie kół:

  • Co najmniej 2 razy w ciągu roku, przede wszystkim podczas sezonowej wymiany opon
  • W przypadku jazdy w niekorzystnych warunkach atmosferycznych, po nierównej powierzchni
  • Po przejechaniu każdych 10 000 km

Wyważanie kół odgrywa bardzo istotną rolę, ponieważ wpływa na komfort jazdy. Niewyważone koła mogą przyczynić się do znacznie szybszego zużycia opon a także innych elementów podwozia np. łożyska. Jednak to jeszcze nie wszystko- jazda na niewyważonych kołach zdecydowanie wydłuża drogę hamowania.

Największe atuty mobilnej wulkanizacji TIR

Wśród największych korzyści mobilnej wymiany opon można wymienić:

  • Oferta dedykowana jest zarówno dla samochodów osobowych, TIR-ów, jak i autobusów
  • Natychmiastowa pomoc zaraz po otrzymaniu zgłoszenia
  • Skrócenie do minimum czasu przestojów, a co za tym idzie mniejsze straty
  • Łatwy kontakt z serwisem

Wulkanizacja TIR gwarantuje kompleksową pomoc wulkanizacyjną na najwyższym poziomie. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a szybko będziesz mógł cieszyć się sprawnym pojazdem. Mobilny serwis opon zadba o Twój bezpieczny powrót na trasę. Zapraszamy.

Kontakt

Adres i dane

ul. Włościańska 35
01-710 Warszawa

ul. Mordechaja Anielewicza 22
01-032 Warszawa
NIP: 5242452317

Kontakt

obsługujemy 24h przez 365 dni w roku