Mobilna wulkanizacja Warszawa Żoliborz

Mobilna wulkanizacja Warszawa Żoliborz to kompleksowa i profesjonalna pomoc drogowa, która jest zawsze tam kiedy jej potrzebujesz! Służymy fachowym wsparciem przez 7 dni w tygodniu 24h/ na dobę. Jeśli Twój samochód uległ nagłej awarii lub potrzebujesz pilnej pomocy z zakresu wulkanizacji- nasz mobilny serwis Emikal to strzał w 10! Specjalizujemy się szczególnie w naprawach wulkanizacyjnych takich jak między innymi: wyważanie kół, wymiana ogumienia, naprawa opon. Zajmujemy się także naprawą wielu innych usterek i awarii, a jeśli zajdzie potrzeba udostępniamy firmową lawetę! Zawsze staramy się przeprowadzać naprawy na miejscu, jednak jeśli usterka okazuje się być poważniejsza, w bezpieczny sposób przewieziemy Twój samochód do naszego warsztatu bądź w inne wskazane przez Ciebie miejsce. Należy dodać, iż wszystkie nasze usługi skierowane są nie tylko do kierowców pojazdów osobowych, ale również ciężarowych. Jesteś w trasie i masz problem ze swoim samochodem? Zadzwoń koniecznie- Serwis stacjonarny: 504 692 051 lub Serwis mobilny: 512 965 904.

Warszawski Żoliborz położony jest po północnej stronie miasta, leży w stosunkowo bliskiej odległości od: Bemowa, Woli oraz Śródmieścia. Bliskie położenie w okolicy innych dzielnic sprawia, że zauważalny jest tutaj dosyć spory ruch na drodze, co z koli stwarza szansę na liczne kolizje, wypadki i stłuczki. Wpływa na to także duża liczba osiedli bloków i centrów handlowych. Z tego też powodu warto mieć przy sobie numer telefonu do sprawdzonego i rzetelnego serwisu mobilnego. Stawiając na mobilną wulkanizację Warszawa Żoliborz zyskujesz mnóstwo korzyści! Emikal oferuje kompleksową wymianę opon oraz natychmiastową pomoc w przypadku nagłej awarii. Jeśli jesteś w trasie i niespodziewanie zabrakło Ci paliwa lub Twój samochód nagle zgasł- nie wahaj się dłużej, zadzwoń! Dysponujemy nowoczesnym i specjalistycznym zapleczem samochodów, dzięki którym jesteśmy w stanie służyć pomocą w każdym wyznaczonym przez Ciebie miejscu. Zdobyte umiejętności oraz wieloletnia praktyka pozwala nam podejmować się każdego zadania, bez względu na stopień jego trudności. Jednym z naszych głównych priorytetów jest zadowolenie klientów, dlatego też do każdej naprawy podchodzimy odpowiedzialnie i w 100% profesjonalnie!

Mobilna wulkanizacja Warszawa Żoliborz jest do Twojej dyspozycji o każdej porze! Wybierając nasz doświadczony zespół możesz być pewien, że sprostamy każdemu zadaniu a Ty najszybciej jak to możliwe wyruszysz w dalszą drogę! Postaw na Emikal i wybierz najbardziej komfortowe rozwiązanie dla Ciebie!

Kontakt

Adres i dane

ul. Włościańska 35
01-710 Warszawa

ul. Mordechaja Anielewicza 22
01-032 Warszawa
NIP: 5242452317

Kontakt

obsługujemy 24h przez 365 dni w roku