Mobilna wulkanizacja Marki

Znajdujesz się w podwarszawskich Markach i zepsuł Ci się samochód? Potrzebujesz zarówno pilnej jak i profesjonalnej pomocy doświadczonych fachowców, ponieważ chcesz wyruszyć w dalszą trasę jak najszybciej? Bardzo dobrze, że do nas trafiłeś- mobilna wulkanizacja Marki pomoże skutecznie rozwiązać wszelkie problemy związane z Twoim samochodem! Nasza oferta to niezwykle szeroki i bogaty zakres usług, który obejmuje między innymi: kompleksową pomoc przy wymianie opon, naprawę ogumienia, oraz wyważanie kół. Służymy fachowym wsparciem i pomocą także w wielu innych usterkach i awariach. Jeśli Twój samochód będzie wymagał dłuższej i głębszej naprawy, zajmiemy się jego transportem do naszego serwisu. Jest to możliwe dzięki nowocześnie wyposażonym lawetom Emikal! Liczy się dla nas zadowolenie klientów, dlatego wysoko stawiamy na jakość, zwracając uwagę na każdy nawet najdrobniejszy szczegół! Wystarczy że zadzwonisz- Serwis stacjonarny: 504 692 051 lub Serwis mobilny- 512 965 904. Niezwłocznie udamy się we wskazane miejsce i naprawimy Twój samochód!

Marki znajdują się po północno- wschodniej stronie Warszawy, w powiecie wołomińskim. Sąsiadują w stosunkowo bliskiej odległości z: Ząbkami, Augustowem oraz Zielonką. Ciekawostką jest fakt, iż mimo że miasto nie znajduje się w samym centrum, to jednak da się zauważyć duże natężenie ruchu. Z kolei spory ruch sprzyja występowaniu korków, wypadków, stłuczek oraz kolizji. We wszystkich wyżej wymienionych sytuacjach bardzo istotna jest pomoc fachowców. Mobilna wulkanizacja Marki to Twój najlepszy wybór, dzięki nam możesz być pewien sprawnej, szybkiej i kompleksowej pomocy! Oferujemy naprawę opon, dowóz paliwa we wskazane miejsce a w razie potrzeby pomożemy odpalić Twój samochód. Bardzo dużą zaletą naszego działania jest niezwykle szybka reakcja! Staramy się wykonywać naprawy w możliwie jak najkrótszym czasie, bowiem doskonale zdajemy sobie sprawę, że dla każdego kierowcy cenny jest czas! Stawiając na Emikal oszczędzisz sobie niepotrzebnych nerwów i stresu- współpraca z nami jest wyjątkowo komfortowa i wygodna!

Nie każdy zdaje sobie sprawę, że nawet drobne usterki w samochodzie mogą doprowadzić do większej awarii! Taka sytuacja może spowodować zmianę Twoich planów, dlatego tez nie warto zwlekać dłużej- postaw na mobilną wulkanizację Marki i ciesz się sprawnym samochodem! Dzięki nam otrzymasz szybką i efektywną pomoc wulkanizacyjną. Wybierz profesjonalizm, najwyższą jakość i zadzwoń. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 7 dni w tygodniu 24h na dobę!

Kontakt

Adres i dane

ul. Kopijników 75 (serwis stacjonarny)
Warszawa, 03-274
Emikal Emil Krawczyk
NIP: 5242452317

Żeglugi Wiślanej
Warszawa, 03-043 (miejsce postoju serwisu mobilnego)

Światowa
Warszawa, 02-232 (miejsce postoju serwisu mobilnego)

Kontakt

504 692 051 - Serwis stacjonarny

512 965 904 - Serwis mobilny

882 943 499 - Telefon do Kierowcy

emilkrawczyk@poczta.onet.pl

http://wulkanizacja24h.waw.pl

obsługujemy 24h przez 365 dni w roku