Mobilna wulkanizacja Warszawa Praga Północ

Praga Północ to miejsce gdzie obecnie przebywasz? Spotkała Cię awaria ogumienia bądź potrzebujesz wymiany opon? Jeśli tak, to lepiej trafić nie mogłeś! Mobilna wulkanizacja Warszawa Praga Północ to rozwiązanie wszystkich Twoich problemów na trasie! Nasza oferta to bardzo szeroki pakiet usług, który obejmuje miedzy innymi: profesjonalną wymianę opon, wyważanie kół a także kompleksową naprawę wielu innych usterek i awarii. Co więcej? Jeśli konieczne okaże się przetransportowanie Twojego samochodu do warsztatu bądź w inne wskazane miejsce- możesz skorzystać z naszej nowocześnie wyposażonej lawety! Jest to bardzo korzystne rozwiązanie szczególnie, jeśli naprawa wymaga głębszej analizy. Potrzebujesz fachowej pomocy- nie czekaj dłużej, skontaktuj się z Emikal: Serwis stacjonarny- 504 692 051 lub Serwis mobilny– 512 965 904. Nasze działania są nie tylko sprawne  i szybkie, ale przede wszystkim w pełni bezpieczne. Nasi serwisanci dojadą w każde miejsce, które wskażesz. Zapraszamy do kontaktu!

Praga Północ znajduje się po wschodniej stronie Wisły, leży w bardzo bliskiej odległości od Targówka, Pragi Południe oraz Białołęki. Warto zaznaczyć, iż jest to obszar narażony na duże natężenie ruchu. Jest to spowodowane faktem, iż znajduje się tutaj wiele osiedli i bloków. Z kolei duża liczba mieszkańców i samochodów w Pradze Północ to główna przyczyna kolizji, stłuczek i wielu innych usterek. Pomoc doświadczonych profesjonalistów jest w tym przypadku niezastąpiona! Mobilna wulkanizacja Warszawa Praga Północ to fachowa pomoc na najwyższym poziomie. Oferta Emikal obejmuje w swoim zakresie również pomoc, jeśli Twój samochód odmówi posłuszeństwa. Jeśli jesteś w trasie i zabrakło Ci paliwa także możesz na nas liczyć! Odpowiednio wykwalifikowani pracownicy dojadą w każde wskazane miejsce! Co istotne? Z naszej oferty mogą skorzystać nie tylko kierowcy samochodów osobowych, ale również ciężarowych! Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dla każdego bardzo istotny jest szybki czas naprawy, dlatego wszelkie naprawy realizujemy niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia. Szybka i skuteczna reakcja to jeden z głównych powodów, który sprawił że możemy pochwalić się bardzo dobrą opinią wśród klientów!

Mobilna wulkanizacja Warszawa Praga Północ to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Nasza pomoc okazuje się być niezastąpiona w wielu awaryjnych i nagłych sytuacjach. Jeśli potrzebujesz pilnej pomocy wulkanizacyjnej- zachęcamy do kontaktu z  mobilnym serwisem Emikal. Wybierz najwyższą jakość usług i ruszaj w dalszą drogę!

Kontakt

Adres i dane

ul. Kopijników 75 (serwis stacjonarny)
Warszawa, 03-274
Emikal Emil Krawczyk
NIP: 5242452317

Żeglugi Wiślanej
Warszawa, 03-043 (miejsce postoju serwisu mobilnego)

Światowa
Warszawa, 02-232 (miejsce postoju serwisu mobilnego)

Kontakt

504 692 051 - Serwis stacjonarny

512 965 904 - Serwis mobilny

882 943 499 - Telefon do Kierowcy

emilkrawczyk@poczta.onet.pl

http://wulkanizacja24h.waw.pl

obsługujemy 24h przez 365 dni w roku