Mobilna wulkanizacja Warszawa Wawer

Przebywasz obecnie w warszawskiej dzielnicy Warszawa Wawer? Byłeś uczestnikiem kolizji lub niespodziewanie przytrafiła Ci się awaria samochodu? Jeśli tak, nie czekaj dłużej- mobilna wulkanizacja Warszawa Wawer to najlepsze rozwiązanie w tym przypadku! Pamiętaj, że wybierając usługi naszego serwisu możesz otrzymać naprawdę mnóstwo korzyści! Wykwalifikowana ekipa Emikal oferuje szeroki zakres usług między innymi: wymianę opon, naprawę ogumienia, wyważanie kół a także naprawę mniejszych bądź większych usterek i awarii. Warto dodać, iż nasza oferta dotyczy zarówno pojazdów osobowych jak i tirów! Każde zgłoszenie jest rozpatrywane w sposób indywidulany! Jeśli awaria okaże się nieco bardziej skomplikowana oferujemy transport do naszego warsztatu specjalną, nowocześnie wyposażoną lawetą. Co więcej? Służymy również fachowym doradztwem i wsparciem w dalszej eksploatacji samochodu. Gdy tylko potrzebujesz pomocy wulkanizatorów- skontaktuj się z nami: Serwis stacjonarny- 504 692 051 lub Serwis mobilny- 512 965 904. Jesteśmy to Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu przez 24h/ na dobę!

Wawer to jedna z dzielnic stolicy kraju, która znajduje się po południowo- wschodniej stronie miasta. Jest to również dzielnica blisko sąsiadująca z Rembertowem, Pragą Południe a także Warszawą Wesoła! Choć Wawer nie znajduje się w ścisłym centrum Warszawy, to jednak również w tej części występuje wzmożony ruch na drogach. Zastanawiasz się dlaczego tak jest? W dzielnicy Wawer znaleźć można bardzo wiele osiedli, bloków oraz centrów handlowych, co jest także jedną z przyczyn powstawania korków na drogach. Często dochodzi tutaj również do kolizji i stłuczek, dlatego tak bardzo istotne jest aby mieć wsparcie w profesjonalnej firmie wulkanizacyjnej! Mobilna wulkanizacja Warszawa Wawer oprócz podstawowych usług wulkanizacyjnych takich jak wymiana opon, oferuje także możliwość dowiezienia paliwa w wyznaczone miejsce oraz fachową pomoc gdy samochód odmówi posłuszeństwa! Możesz na nas liczyć w wielu różnych sytuacjach- wystarczy, że się do nas zgłosisz! Wszystkie swoje obowiązki wypełniamy z ogromną starannością, bowiem priorytetem jest dla nas zadowolenie klientów oraz dobra opinia!

Mobilna wulkanizacja Warszawa Wawer to doskonała odpowiedź na potrzeby i wymagania klientów! Decydując się na skorzystanie z usług Emikal zyskujesz komfort i wygodę w jednym. Nasi doświadczeni pracownicy dojeżdżają na miejsce zaraz po otrzymaniu zgłoszenia! Zależy Ci na szybkiej i kompleksowej naprawie a zarazem atrakcyjnej cenie? Nie czekaj dłużej- zadzwoń!

Kontakt

Adres i dane

ul. Włościańska 35
01-710 Warszawa

ul. Mordechaja Anielewicza 22
01-032 Warszawa
NIP: 5242452317

Kontakt

obsługujemy 24h przez 365 dni w roku