Mobilna wulkanizacja Serock

Przebywasz obecnie w podwarszawskim Serocku? Doświadczyłeś awarii samochodu bądź głębszej usterki, z którą nie możesz sobie poradzić na własną rękę? Nie martw się- mobilna wulkanizacja Serock pomoże skutecznie rozwiązać Twoje problemy z samochodem! Czy wiesz, że korzystając z naszych profesjonalnych usług zyskujesz bardzo wiele korzyści? Świadczymy usługi wulkanizacyjne, które obejmują w swoim zakresie między innymi: wymianę opon, wyważanie kół oraz ogólną naprawę ogumienia. Co więcej? Emikal dysponuje również firmową lawetą , która w razie potrzeby w bezpieczny sposób przewiezie Państwa samochód do naszego warsztatu lub w inne wskazane miejsce! Gdy tylko potrzebujesz pomocy wulkanizacyjnej- nie zastanawiaj się dłużej, zadzwoń: Serwis stacjonarny- 504 692 051 lub Serwis mobilny- 512 965 904. Zapraszamy serdecznie!

Serock to miasto leżące w bliskiej odległości do Warszawy, w odległości około 40 km. Położony jest w powiecie legionowskim nieopodal Nowego Dworu Mazowieckiego. Takie usytuowanie sprawia, że zarówno w Serocku jak i pobliskich okolicach występuje wzmożony ruch na drodze. Dodatkowo w pobliżu znajduje się także wiele sklepów, centrów handlowych oraz innych lokali usługowych, przez co natężenie ruchu jest jeszcze większe. Niestety jest to również szansa na kolizje, wypadki i stłuczki- dlatego z pomocą w tej sytuacji przychodzi mobilna wulkanizacja Serock! Stawiając na nasz mobilny serwis możesz być pewien, że wszystkie Twoje problemy na trasie zostaną skutecznie naprawione! Oferta Emikal to nie tylko profesjonalna naprawa opon, ale także kompleksowa pomoc jeśli Twój samochód nie chce odpalić. Co istotne? Nasi doświadczeni specjaliści jeśli zajdzie taka potrzeba dowiozą paliwo we wskazane przez Ciebie miejsce- jedyne co musisz zrobić to skontaktować się z nami! Warto dodać, iż wszystkie nasze usługi dotyczą zarówno samochodów osobowych jak i tirów, wyróżnia nas jakość, precyzja oraz szybkość działania, dzięki czemu dziś możemy cieszyć się pozytywną opinią wśród wielu klientów, którzy skorzystali z naszej oferty. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, 24 h/ na dobę!

Mobilna wulkanizacja Serock jest zawsze tam gdzie jej potrzebujesz! Pamiętaj, możesz na nas liczyć w każdej sytuacji na drodze, bez względu na to gdzie się znajdujesz! Nowoczesne wyposażenie naszych samochodów pozwala dotrzeć nam w każde miejsce, nawet najbardziej skomplikowane. Na pierwszym miejscu stawiamy satysfakcję i zadowolenie klientów! Emikal pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze, bowiem oferowane przez nas ceny są niezwykle atrakcyjne! Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt

Adres i dane

ul. Włościańska 35
01-710 Warszawa

ul. Mordechaja Anielewicza 22
01-032 Warszawa
NIP: 5242452317

Kontakt

obsługujemy 24h przez 365 dni w roku