Mobilna wulkanizacja Jabłonna

Przebywasz w Jabłonnej pod Warszawą i zepsuł Ci się samochód? Pękła opona w Twoim aucie lub byłeś uczestnikiem kolizji czy wypadku? W ofercie mobilnego serwisu Emikal znajdziesz między innymi: wymianę opon, wyważanie kół, naprawę ogumienia oraz naprawę wielu innych usterek. Mobilna wulkanizacja Jabłonna to idealne rozwiązanie szyte na miarę potrzeb kierowców! Doświadczeni specjaliści wykorzystują w swojej pracy tylko i wyłącznie najnowocześniejszy sprzęt oraz pojazdy, dzięki którym w krótkim czasie jesteśmy w stanie dotrzeć w każde nawet trudnodostępne miejsce! Gdy okaże się, że Twój samochód wymaga precyzyjnej analizy i bardziej zaawansowanej naprawy, przewieziemy go do naszego warsztatu! Dysponujemy nowoczesną lawetą, która w bezpieczny i szybki sposób przetransportuje auto w każde wskazane miejsce. Liczy się dla nas satysfakcja klientów oraz dobra opinia, dlatego też ze swoich obowiązków wywiązujemy się starannie i odpowiedzialnie! Nie czekaj dłużej, zadzwoń: Serwis stacjonarny- 504 692 051 lub Serwis mobilny- 512 965 904.

Jabłonna znajduje się po północno- wschodniej części Warszawy, w powiecie legionowskim. Sąsiaduje w bliskiej odległości z: Rajszewem, Łomiankami oraz Legionowem. Co istotne? W pobliżu Jabłonnej przebiega ruchliwa trasa, która często staje się przyczyną wypadków i kolizji. Duże natężenie ruchu jest również spowodowane stosunkowo bliską odległością wielu różnych sklepów i lokali usługowych. Jasną rzeczą jest, iż gdy dochodzi do wypadku, każdy szuka pilnej i profesjonalnej pomocy drogowej. Taką pomoc możesz uzyskać wybierając mobilną wulkanizację Jabłonna! Oferujemy szeroki zakres usług wulkanizacyjnych, dowozimy paliwo jeśli zabraknie Ci go w trasie a także udzielamy fachowej pomocy jeśli auto nagle zgaśnie! Wystarczy, że zadzwonisz do nas a my błyskawicznie znajdziemy się na miejscu i naprawimy co trzeba! Warto również dodać, iż cała oferta Emikal skierowana jest zarówno do kierowców samochodów osobowych jak i tirów. Zastanawiasz się dlaczego akurat My? Przede wszystkim stawiamy na jakość, szybką naprawę i skuteczność, dzięki czemu cieszymy się dużym zainteresowaniem oraz bardzo dobrą opinią wśród klientów!

Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Mobilna wulkanizacja Jabłonna to profesjonalizm w 100%. Eksperci Emikal wykorzystują w swojej pracy tylko i wyłącznie nowoczesne sprzęty i urządzenia, które pochodzą od renomowanych producentów! Wybierając nas możesz być pewien profesjonalnie przeprowadzonej naprawy oraz kompleksowego wsparcia! Skontaktuj się z nami już dziś!

Kontakt

Adres i dane

ul. Włościańska 35
01-710 Warszawa

ul. Mordechaja Anielewicza 22
01-032 Warszawa
NIP: 5242452317

Kontakt

obsługujemy 24h przez 365 dni w roku