Mobilna wulkanizacja Rembertów

Znajdujesz się w Rembertowie pod Warszawą? Złapałeś gumę lub doświadczyłeś innej awarii samochodu? Nie wiesz co zrobić w takiej sytuacji i kogo poprosić o pomoc? Nie musisz zastanawiać się dłużej- mobilna wulkanizacja Rembertów to rozwiązanie problemów związanych z Twoim samochodem! Jesteśmy dostępni o każdej porze dnia i nocy przez 7 dni w tygodniu. Możesz na nas liczyć bez względu na to, gdzie się znajdujesz, gdyż dzięki nowoczesnemu wyposażeniu samochodów jesteśmy w stanie dojechać w każde miejsce. Nasza oferta to nie tylko wymiana i naprawa ogumienia, ale również możliwość skorzystania z lawety w razie koniecznej naprawy w warsztacie. Doświadczeni pracownicy Emikal w bezpieczny sposób przetransportują Twój samochód do naszego serwisu! Współpraca z nami jest bardzo wygodna i komfortowa, wyróżnia nas jakość i szybka realizacja napraw! Jeśli jesteś zainteresowany- skontaktuj się z nami: Serwis stacjonarny- 504 692 051 lub Serwis mobilny– 512 965 904. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Rembertów położony jest w po prawej stronie stolicy Polski i choć nie jest to zbyt bardzo duże miasto, to zauważyć można tutaj duży ruch na drogach. Wpływa na to między innymi obecność wielu sklepów, osiedli oraz bloków. To jeden z głównych powodów, przez który Rembertów jest miejscem narażonym na częste wypadki, kolizje oraz stłuczki. Są to sytuacje, w których potrzebna jest szybka i skuteczna pomoc doświadczonych wulkanizatorów. Mobilna wulkanizacja Rembertów oferuje zarówno kierowcom samochodów osobowych jak i ciężarowych szeroki pakiet usług, naprawę wielu usterek i awarii samochodów. Co więcej? Korzystając z naszej bogatej oferty, zyskujesz również fachową pomoc jeśli Twój samochód niespodziewanie zgaśnie. Jednak to jeszcze nie wszystko! Możesz skontaktować się z nami także, jeśli nagle zabraknie Ci paliwa, bowiem nasi pracownicy bez żadnego problemu dostarczą je we wskazane przez ciebie miejsce! Mobilny serwis Emikal wyróżnia przede wszystkim pełen profesjonalizm i precyzja wykonania! Zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj z nami- jesteśmy do Twojej dyspozycji gdy tylko nas potrzebujesz!

Nowoczesny sprzęt jakim dysponujemy pozwala nam podejmować się wszelkich napraw, zarówno mniejszych jak i tych bardziej wymagających. Mobilna wulkanizacja Rembertów to Twój najlepszy wybór! Powierzając nam swój samochód, nie musisz martwic się o nic! Przyjedziemy w każde miejsce i wykonamy naprawę, abyś mógł wrócić na trasę jeszcze tego samego dnia. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt

Adres i dane

ul. Włościańska 35
01-710 Warszawa

ul. Mordechaja Anielewicza 22
01-032 Warszawa
NIP: 5242452317

Kontakt

obsługujemy 24h przez 365 dni w roku