Mobilna wulkanizacja Warszawa Ursynów

Czy miejsce w którym obecnie się znajdujesz do warszawski Ursynów? Pęknięta guma w samochodzie? A więc, potrzebujesz pilnej pomocy wulkanizacyjnej? Jeśli tak, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą! Mobilna wulkanizacja Warszawa Ursynów to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie w zaistniałej sytuacji. Wykwalifikowana i doświadczona ekipa Emikal oferuje między innymi: profesjonalną i kompleksową naprawę opon, wymianę ogumienia oraz wyważanie kół. Aczkolwiek nie jest to wszystko! Należy podkreślić, iż nasz mobilny serwis dysponuje firmową lawetą, która pozwala przewieźć Twój samochód zarówno do warsztatu jak i w inne wskazane miejsce. Powinieneś wiedzieć, że nasza oferta to szybka i skuteczna pomoc w wielu różnych usterkach i awariach. Jeśli potrzebujesz pomocy i chcesz skorzystać z naszych usług- zadzwoń: Serwis stacjonarny- 504 692 051 lub Serwis mobilny- 512 965 904. Jesteśmy do Państwa dyspozycji każdego dnia przez 24h/ na dobę!

Ursynów to jedna z warszawskich dzielnic leżąca po południowej stronie miasta.  Znajduje się w bardzo bliskiej odległości od: Wilanowa, Mokotowa oraz Warszawa Włochy. Co więcej? Ursynów rozwija się w bardzo szybkim tempie, w pobliżu znaleźć można wiele osiedli, bloków, oraz mniejszych i większych sklepów. Jest to również miejsce, które ze względu na bliskie położenie od samego centrum zamieszkuje bardzo wiele osób. Nie da się ukryć, iż na Ursynowie panuje spory ruch na drogach, a to jest z kolei szansą na kolizje, wypadki oraz stłuczki. Jednak nic nie będzie dla Ciebie problemem, jeśli postawisz na mobilną wulkanizację Warszawa Ursynów! Nasz mobilny serwis oferuje kompleksową pomoc wulkanizacyjną o bardzo szerokim zakresie działania. Mimo, iż główną specjalizacją Emikal jest wymiana opon, to jednak możesz na nas liczyć również jeśli zabraknie Ci paliwa. Skorzystać z oferowanej przez nas pomocy możesz także jeśli Twój samochód nie będzie chciał odpalić. Nasi doświadczeni fachowcy, wulkanizatorzy dojadą w każde wskazane przez Ciebie miejsce! Niezwykle ważna jest dla nas pozytywna opinia klientów, dlatego też do każdego zadania podchodzimy z pełną uwagą i poświęceniem. To co nas wyróżnia, to pełen profesjonalizm, najwyższa jakość oraz błyskawiczny czas działania!

Mobilna wulkanizacja Warszawa Targówek to doskonałe rozwiązanie, szczególnie go na drodze dochodzi do nagłych, niespodziewanych sytuacji! Do każdego klienta dojeżdżamy niezwłocznie, gdy tylko zostanie odebrane zgłoszenie. Zdajemy sobie sprawę, iż każdemu zależy na czasie, dlatego wszelkie naprawy staramy się zrealizować najszybciej jak to możliwe, abyś mógł powrócić w dalszą drogę jeszcze tego samego dnia! Jesteśmy pod telefonem i zapraszamy do kontaktu!

Kontakt

Adres i dane

ul. Włościańska 35
01-710 Warszawa

ul. Mordechaja Anielewicza 22
01-032 Warszawa
NIP: 5242452317

Kontakt

obsługujemy 24h przez 365 dni w roku