PROFESJONALNA WYMIANA OPON CIĘŻAROWYCH

Potrzebujesz profesjonalnej pomocy wulkanizacyjnej dla ciężarówek? Dobrze trafiłeś! Wszystkie nasze usługi wyróżnia wysoka jakość, dzięki czemu możesz być pewien, że naprawa usterki przebiegnie prawidłowo. Jeśli zależy Ci na solidnym i sprawdzonym serwisie samochodowym, to wymiana opon ciężarowych będzie dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem! Nasza oferta to szeroki zakres usług, do których zaliczyć można m.in.:

 • Kompleksowy montaż i wymianę kół
 • Wyważanie kół
 • Profesjonalną naprawę uszkodzeń bocznych
 • Fachowe porady i wskazówki, które związane są z zużyciem ogumienia
 • A także wiele innych

Wulkanizacja opon ciężarowych – gwarantujemy naprawę wszystkich samochodów!

Zdobyta wiedza i lata doświadczeń pozwalają nam podejmować się naprawy wszystkich rodzajów samochodów. Oferowana przez nas wymiana opon ciężarowych stanowi świetne rozwiązanie zarówno dla pojazdów nowych, jak i wieloletnich. Zawsze możesz być pewien kompleksowego podejścia z naszej strony. Jako jedni z nielicznych nie narażamy swoich Klientów na niepotrzebne naprawy, a co za tym idzie dodatkowe koszty. Naszym głównym priorytetem jest przede wszystkim zaufanie Klientów oraz satysfakcja i zadowolenie z osiągniętych efektów. To wszystko sprawia, że osoby oddające samochód do naszego serwisu nie muszą się martwić o nic, gdyż wiedzą że ich pojazd trafił w ręce profesjonalistów!

Co więcej? Wulkanizacja dla ciężarówek oznacza też kompleksowe i fachowe doradztwo na każdym etapie działań. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wszystkim zależy na czasie, dlatego staramy się skrócić do minimum czas oczekiwania na przyjęcie samochodu do warsztatu. Wybierając usługi naszej firmy, masz pewność szybkiej i co najważniejsze skutecznej naprawy awarii!

Wulkanizacja dla ciężarówek – naprawa opon wielkogabarytowych

Należy zaznaczyć, iż naprawa opon wielkogabarytowych wiążę się z postawieniem wstępnej diagnozy. Zastanawiasz się, dlaczego jest to konieczne? Otóż, jest to diagnoza, która obejmuje przede wszystkim dokładną analizę deformacji, pęknięć czy rozwarstwień ogumienia. Dzięki takiemu rozwiązaniu można sprawdzić czy opony były odpowiednio eksploatowane.

Ważne! Opony w samochodach ciężarowych typu TIR, o masie przekraczającej 3,5 tony muszą być solidne, trwałe i odporne na uszkodzenia, ponieważ narażone są nie tylko na intensywną eksploatację, ale również niekorzystne warunki atmosferyczne. Wulkanizacja dla ciężarówek jest w tej sytuacji bardzo dobrym rozwiązaniem, szczególnie że opony wielkogabarytowe należy regularnie poddawać przeglądam a w razie potrzeby również naprawom. Jeśli potrzebujesz szybkiej wymiany opon ciężarowych- koniecznie skorzystaj z naszej oferty!

Naprawa opon do TIR-a – dlaczego warto skorzystać z usług naszego serwisu?

Istnieją 2 sposoby naprawy opon w TIR-ach. To:

 • Naprawa na zimno- polega na uszczelnieniu otworów, które wystąpiły w środkowej części bieżnika. Dużą zaletą tej metody jest stosunkowo krótki czas naprawy, oraz brak konieczności zdejmowania opony z felg. Po zakończonej naprawie możliwa jest natychmiastowa eksploatacja.
 • Naprawa na gorąco- w tym przypadku chodzi przede wszystkim o pozbycie się uszkodzeń opony. Naprawa na gorąco to proces długotrwały, bowiem wymaga zdjęcia opony z felgi. Po zakończonej naprawie eksploatacja możliwa jest po około 2h.

Dlaczego powinieneś oddać swój samochód w nasze ręce? Powodów jest bardzo wiele, a największe z nich to:

 • Świetnie wyposażone zaplecze
 • Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań
 • Ciągłe szkolenia i rozwój
 • Wykorzystanie najlepszych narzędzi na rynku
 • Wyrozumiałość na potrzeby Klientów
 • Atrakcyjne ceny

Wulkanizacja opon ciężarowych to oferta stworzona dla Ciebie! Powierzając nam swoje auto zyskujesz gwarancje najwyższej jakości obsługi. Jeśli zależy Ci na profesjonalnej wymianie opon ciężarowych– koniecznie zapoznaj się z ofertą serwisu. Gwarantujemy, że będziesz mile zaskoczony szybko wykonaną naprawą. Zapraszamy.

Kontakt

Adres i dane

ul. Włościańska 35
01-710 Warszawa

ul. Mordechaja Anielewicza 22
01-032 Warszawa
NIP: 5242452317

Kontakt

obsługujemy 24h przez 365 dni w roku