Mobilna wulkanizacja Warszawa Targówek

Spotkała Cię awaria samochodu? Pilnie potrzebujesz sprawnej i fachowej pomocy profesjonalnej i sprawdzonej firmy wulkanizacyjnej? Mobilna wulkanizacja Warszawa Targówek jest świetnym rozwiązaniem w tej sytuacji! Posiadamy bardzo bogatą i urozmaiconą ofertę, które obejmuje w swoim zakresie między innymi: kompleksową pomoc wulkanizacyjną, naprawę ogumienia oraz wyważanie kół. Zajmujemy się również naprawą innych usterek i awarii samochodów osobowych oraz ciężarowych! Szybkość działania oraz niezwykła skuteczność sprawiają, że posiadamy bardzo dobrą opinię wśród klientów. Z naszych profesjonalnych usług skorzystało już setki kierowców, którzy w razie potrzeby chętnie sięgają po pomoc doświadczonych specjalistów. Pamiętaj, jeśli wybierzesz Emikal– oszczędzisz pieniądze i czas! Jedyne co należy zrobić, to skontaktować się z nami: Serwis stacjonarny- 504 692 051 lub Serwis mobilny- 512 965 904. Zapraszamy!

Targówek to dzielnica stolicy kraju znajdująca się po północno- wschodniej stronie miasta. Sąsiaduje z Pragą Północ, Pragą Południe a także Rembertowem i Białołęką. Co warto mieć na uwadze? Przede wszystkim fakt, iż Targówek jest dzielnicą natężonym ruchu drogowym! Zarówno w samej dzielnicy jak i pobliskich okolicach znaleźć można wiele sklepów, centrów handlowych, osiedli i bloków. Duża liczba lokali usługowych, mieszkańców a tym samym samochodów sprzyja wielu kolizjom, wypadkom oraz usterkom. Z tego też powodu mobilna wulkanizacja Warszawa Targówek cieszy się tutaj tak bardzo dużym zainteresowaniem, bowiem jest to kompleksowa pomoc na wyciągnięcie ręki! Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wulkanizacji z dojazdem do klienta w każde wskazane miejsce. Jeśli naprawa okazuje się być bardziej skomplikowana, dysponujemy firmową lawetą, dzięki której możemy w bezpieczny sposób przetransportować Twój samochód do naszego warsztatu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji jeśli nagle zabraknie Ci paliwa na trasie, bądź samochód odmówi posłuszeństwa. Naszym głównym priorytetem jest wysoka jakość świadczonych usług oraz zadowolenie i satysfakcja naszych klientów. Warto zaznaczyć, iż Emikal posiada nowocześnie wyposażone samochody, które są w stanie dotrzeć w każde miejsce. Nasi fachowcy bez problemu poradzą sobie z każdą, nawet bardzo trudną usterką!

Pamiętaj, korzystając z usług mobilnej wulkanizacji Warszawa Targówek możesz być pewien profesjonalizmu w 100%. Mobilny serwis to sprawdzona i rzetelna firma, która jest do Twojej dyspozycji 24h/ na dobę przez 7 dni w tygodniu! Żadna usterka nie jest dla nas straszna i zawsze jesteśmy tam gdzie jesteśmy potrzebni! Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Adres i dane

ul. Włościańska 35
01-710 Warszawa

ul. Mordechaja Anielewicza 22
01-032 Warszawa
NIP: 5242452317

Kontakt

obsługujemy 24h przez 365 dni w roku