Mobilna Wulkanizacja

Bezpośredni kontakt
do serwisu mobilnego 512 965 904

Posiadamy w swojej firmie profesjonalnie przygotowany pojazd mobilny, która ma zamontowane na sobie wszystkie urządzenia wulkanizacyjne niezbędne do obsługi pojazdów w miejscu awarii, zamieszkania, bądź pracy. Dojeżdżamy do klienta w każde miejsce na terenie województwa mazowieckiego i świadczymy usługi z zakresu:

– Naprawy opon

– Wymiany opon

– Wyważenia kół

– Odkręcenia każdej „zapieczonej” lub uszkodzonej śruby w kole (nawet bez zapieczenia antykradzieżowego)

U nas zapłacisz kartą
Cenę za Dojazd poza obszar Warszawy ustalamy telefonicznie

Mobilny serwis opon

Potrzebujesz pomocy na drodze, ponieważ opony w Twoim samochodzie doznały uszkodzenia? A może sezon się zmienia, a Ty nie masz czasu stać w kolejkach do mechanika? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś. Pomożemy Ci niezależnie od sytuacji. Dojeżdżamy do klientów w Warszawie oraz okolicach.

Mobilna wulkanizacja, to więcej niż tylko wymiana opon

Jesteśmy do Twojej dyspozycji w razie kłopotów na drodze. Przyjeżdżamy jak najszybciej pod wskazane miejsce, oceniamy sytuację i zaczynamy działać. Staramy się usunąć uszkodzenie w możliwie jak najkrótszym czasie, aby pojazd nie stanowił zagrożenia dla innych uczestników ruchu, jak również dla właściciela pojazdu oraz pasażerów.

Szukasz mobilnej wulkanizacji w Warszawie? Zapraszamy!

Nasz zespół posiada ogromną wiedzę oraz doświadczenie, dzięki czemu działania jakie podejmujemy, są odpowiednio skoordynowane, jak również nieszablonowe. Sprzęt jaki posiadamy, pozwala nam na niesienie pomocy w niemal każdej sytuacji.

Usuwamy jak najszybciej skutki usterki, starając się by każdy nasz klient dotarł do miejsca docelowego w możliwie jak najkrótszym czasie. Ponadto nasz zespół uczestniczy w wielu szkoleniach, doskonaląc swój warsztat pod względem teoretycznym oraz praktycznym. Posiadamy maszyny najwyższej jakości, co pomaga nam ogromnie w pracy.

Czeka Cię wymiana opon? Zgłoś się do wulkanizacji mobilnej!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji nie tylko w momencie awarii, ale również w przypadku wymiany opon. Dzięki temu unikniesz marnowania czasu na dojazd do warsztatu oraz stanie w długich kolejkach. Przyjedziemy na umówioną godzinę w dogodne dla Ciebie miejsce i zmienimy opony. Gwarantujemy, że będziesz usatysfakcjonowany, tak samo jak wiele innych osób, jak również dużych i małych firm, które nam zaufały. Zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji.

Kontakt

Adres i dane

ul. Włościańska 35
01-710 Warszawa

ul. Mordechaja Anielewicza 22
01-032 Warszawa
NIP: 5242452317

Kontakt

obsługujemy 24h przez 365 dni w roku