Mobilna wulkanizacja Wieliszew

Szukasz sprawdzonej i rzetelnej firmy wulkanizacyjnej? Przebywasz w Wieliszewie nieopodal Warszawy i zepsuł Ci się samochód? Złapałeś gumę bądź doświadczyłeś innej awarii? Koniecznie skontaktuj się z naszą firmą- mobilna wulkanizacja Wieliszew to profesjonalna i kompleksowa pomoc drogowa na najwyższym poziomie. Świadczymy usługi wulkanizacyjne przez 7 dni w tygodniu 24 h/ na dobę! Oferujemy między innymi: naprawę ogumienia, wymianę opon, wyważanie kół oraz naprawę wielu innych usterek, zarówno mniejszych jak i większych! W razie potrzeby dysponujemy również lawetą, która jest niezwykle przydatna jeśli samochód wymaga głębszej i bardziej czasochłonnej naprawy!
Czy wiesz, ze mobilny serwis opon Emikal posiada ofertę nie tylko dla samochodów osobowych ale również ciężarowych? Z naszych usług mogą skorzystać zarówno osoby indywidulane jak i większe czy mniejsze firmy! Jedyne co należy zrobić, to zgłosić się do nas: Serwis stacjonarny- 504 692 051 bądź Serwis mobilny- 512 965 904. Zapraszamy!

Wieliszew znajduje się w powiecie legionowskim na północ od stolicy kraju, w odległości około 30 km. Co więcej? Wieliszew sąsiaduje z Legionowem oraz Nieporętem. Choć nie jest to miasto, to jednak w dosyć bliskiej odległości przebiega wiele ważnych a zarazem bardzo ruchliwych tras i dróg. Niestety takie położenie powoduje, iż na drogach dosyć często pojawia się tłok i korki. To z kolei jeden z głównych powodów stłuczek, kolizji oraz wypadków. W bardzo wielu przypadkach potrzebna jest pomoc drogowa, która oferuje kompleksowe usługi! Mobilna wulkanizacja Wieliszew to doskonałe rozwiązanie w tym przypadku! Nasi specjaliści oferują fachową pomoc nie tylko w sprawach wulkanizacyjnych, ale również gdy Twój samochód nagle odmówi posłuszeństwa. Co więcej? Jeśli niespodziewanie będąc w trasie zabraknie Ci paliwa, także możesz na nas liczyć! Przyjedziemy i przywieziemy paliwo w każde wskazane przez Ciebie miejsce! Emikal to skuteczny ratunek w przypadku wielu problemów. Z dużą odpowiedzialnością i z pełnym zaangażowaniem pomagamy naszym klientom!

Posiadamy nowoczesny sprzęt, który pozwala nam wykonywać wiele różnych napraw bez względu na stopień ich trudności! Mobilna wulkanizacja Wieliszew to nie tylko wysoka jakość, ale również konkurencyjne ceny. Innymi słowy jesteśmy dla ciebie najlepszym wyborem z możliwych. Jeśli potrzebujesz pilnej pomocy- nie wahaj się dłużej, zadzwoń. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Kontakt

Adres i dane

ul. Włościańska 35
01-710 Warszawa

ul. Mordechaja Anielewicza 22
01-032 Warszawa
NIP: 5242452317

Kontakt

obsługujemy 24h przez 365 dni w roku