serwis mobilny

Zapraszamy do naszego warsztatu samochodowego. Firma Emikal oferuje usługi na terenie Warszawy oraz okolic. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, wyposażony w niezbędne urządzenia do wulkanizacji. Doświadczone grono specjalistów zajmuje się przede wszystkim:

  • Wymianą opon
  • Wyważaniem kół
  • Naprawą opon
  • Odkręcaniem „zapieczonych” lub uszkodzonych śrub w kołach

Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszelkie pytania oraz ustalimy szczegóły współpracy!

U nas zapłacisz kartą

Cenę za Dojazd poza obszar Warszawy ustalamy telefonicznie

serwis stacjonarny

Nasza firma oferuje usługi dla mieszkańców Warszawy oraz okolic, jak również kierowców, których spotkała awaria na drodze. Dokładamy wszelkich starań, by każdy otrzymał fachową pomoc. Gwarantujemy szybkie działanie za rozsądną cenę. Nasza wulkanizacja działa całą dobę, dzięki czemu nikt nie zostanie bez pomocy w razie awarii.

U nas zapłacisz kartą

Mobilna Wulkanizacja Warszawa

Firma Emikal oferuje fachową pomoc na terenie Warszawy oraz okolic. Dokładamy wszelkich starań by każdy otrzymał fachową pomoc na drodze. Mobilność serwisu powoduje, że dojeżdżamy do klienta o każdej porze dnia i nocy, przez 365 dni w roku, dzięki czemu nikt nie zostanie bez odpowiedniej pomocy.

Nasze pojazdy wyposażone są we wszystkie niezbędne urządzenia do wulkanizacji oraz specjalistyczny sprzęt. Ponadto pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie naprawy, jak również cały czas podnoszą swoje kwalifikacje za pomocą szkoleń oraz kursów. Firma Emikal zajmuje się przede wszystkim wulkanizacją opon, jednakże jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju usterki.

Mobilna Wulkanizacja Warszawa Cennik

Firma Emikal zajmuje się naprawą samochodów osobowych oraz ciężarowych. Gwarantujemy szybkie działanie za rozsądną cenę. Do każdej sprawy podchodzimy w sposób indywidualny, mając na uwadze dobro każdego naszego klienta. Nieszablonowe myślenie naszych pracowników powoduje, że naprawa przebiega stosunkowo szybko. Ponadto profesjonalny sprzęt pozwala uporać się ze sprawą szybko i bezproblemowo. Nasze pojazdy wyposażone są we wszelkiego rodzaju przyrządy oraz narzędzia.

Mobilna Wulkanizacja Warszawa 24 całą dobę

Współpracujemy z profesjonalnymi firmami zajmującymi się dostarczaniem części samochodowych, co powoduje, że czas oczekiwania jest znacznie krótszy. Ponadto ich cena nie jest wygórowana. W trakcie usuwania awarii to dość istotna kwestia. Serwis mobilny Emikal dojeżdża w każde miejsce na terenie województwa mazowieckiego. Zdajemy sobie sprawę z oczekiwań naszych klientów, dlatego też do każdej sprawy podchodzimy w sposób indywidualny. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia warunków współpracy.

Mobilna wulkanizacja – Sprawdź jak to działa!

Usterki związane z oponami to jedna z najczęstszych awarii, która przytrafia się kierowcom! Złośliwość rzeczy martwych daje się nie tylko w znaki w trasie, bowiem do uszkodzenia może dojść zarówno w podróży międzynarodowej jak i bliskiej naszemu domu. Co wtedy zrobić? Jak sobie poradzić z uszkodzeniem opon? To najczęstsze pytanie jakie zadają kierowcy w kwestii mobilnej wulkanizacji.

Mobilna wulkanizacja Emikal – jak działamy?

Należy podkreślić, że nasza mobilna wulkanizacja to usługa przede wszystkim nowoczesna i ukierunkowana pod potrzeby współczesnych kierowców. Jeśli utknąłeś kiedyś na drodze, złapałeś gumę bądź nie miałeś koła zapasowego to z całą pewnością wiesz, jak bardzo pomocna jest w tych sytuacjach mobilna wulkanizacja! Aby wymienić opony, nie musisz udawać się do specjalnego warsztatu, bowiem nasi fachowcy dojadą pod wskazany adres z całym potrzebnym sprzętem!

Szereg korzyści? To chyba oczywiste!

Cechy jakie opisują mobilną wulkanizację Emikal to: profesjonalizm, wysoka jakość, precyzja oraz bezpieczeństwo i estetyka. To serwis na, który wyczekiwało z pewnością bardzo wielu kierowców. Co istotne? Cała usługa, która związana jest z wymianą opon odbywa się pod wyznaczonym przez klienta adresem. To bardzo korzystne rozwiązanie, zwłaszcza w obecnych czasach gdy bardzo trudno znaleźć czas nawet na odpoczynek, nie wspominając o wizycie w serwisie wulkanizacyjnym! Pamiętaj, jeśli opony w twoim samochodzie odmówiły posłuszeństwa w dowolnym miejscu w Warszawie oraz pobliskich okolicach nasi fachowcy dojadą do Ciebie i udzielą niezbędnej pomocy!

Mobilna wulkanizacja a stacjonarna – jakie różnice?

Mobilna wulkanizacja różni się od stacjonarnej przede wszystkim większą otwartością na potrzeby klientów. Korzystając z naszych usług nie musisz obawiać się, że będą one świadczone na niższym poziomie niż w tradycyjnym zakładzie. Nasi doświadczeni fachowcy, którzy przyjeżdżają w wyznaczone miejsce wyposażeni są w wysokiej jakości sprzęt. Dostęp do innowacyjnej technologii daje pewność i gwarancję szybkiego i sprawnego wykonania usługi, dzięki czemu powrót do użytkowania auta następuje w oka mgnieniu. Co więcej? Nasza mobilna wulkanizacja wyposażona jest w sprzęt, który działa cicho, jego zastosowanie nie zaburzy spokoju nawet najbardziej wrażliwych sąsiadów!

Bezpieczeństwo

Pamiętaj, decydując się na usługę mobilnej wulkanizacji nie musisz obawiać się o uszkodzenie nowo zakupionych felg. Podczas wymiany opon nie pojawiają się żadne uszkodzenia ani zarysowania. Nasi pracownicy do wymiany opon wykorzystują specjalne montażownice bezłyżkowe, dzięki którym możliwa jest praca na kołach bez konieczności dotykania ich innymi narzędziami! Poprzez takie rozwiązanie możesz być pewien, że odbierzesz swój samochód w nienaruszonym stanie.

Szybka i sprawna mobilna wulkanizacja pozwoli Ci powrócić do swoich codziennych obowiązków praktycznie zaraz po zamontowaniu opon!

 

Kontakt

Adres i dane

ul. Kopijników 75 (serwis stacjonarny)
Warszawa, 03-274
Emikal Emil Krawczyk
NIP: 5242452317

Żeglugi Wiślanej
Warszawa, 03-043 (miejsce postoju serwisu mobilnego)

Światowa
Warszawa, 02-232 (miejsce postoju serwisu mobilnego)

Kontakt

504 692 051 - Serwis stacjonarny

512 965 904 - Serwis mobilny

882 943 499 - Telefon do Kierowcy

emilkrawczyk@poczta.onet.pl

http://wulkanizacja24h.waw.pl

obsługujemy 24h przez 365 dni w roku